|  | 

Szkolenia i biznes

Program do zarządzania zadaniami pracowników

img-responsive

Zarządzanie zespołem nie należy do prostych i łatwych rzeczy. Możemy podać tu przykład trenera piłki nożnej, który musi zaplanować skuteczną taktykę i treningi, dbać o morale zawodników, udzielać wywiadów, a na koniec zdać sprawozdanie swojemu szefowi. To samo dotyczy wszystkich kierowników czy liderów mających stworzyć poszczególne zadania dla pracowników. Nieważne czy to wielka korporacja czy mniejsza firma, sposób działania jest podobny. Razem z rozwojem technologicznym, udało się wykreować program do zarządzania zadaniami pracowników. I to nie tylko jedną wersję, powstało ich przynajmniej kilkanaście, w tym aplikacje przeznaczone na smartfon.

HCM DECK (PŁATNY)
Zadania, jakie wyznaczy lider pracownikom, są widoczne w tym programie. Można tez śledzić postęp realizacji danego zlecenia. Oprócz tego istnieje możliwość załączania ważnych plików w wykonywanym projekcie.

TASK MANAGER (PŁATNY)
Widoczna jest całość aktualnie prowadzonych obowiązków. Przedstawiono to w formie monitoringu ze statystykami. Zadania można wyświetlić jako listę, a także oznaczyć pojedyncze zlecenie stopniem ważności. Po wejściu w podgląd danej pozycji, otrzymamy szczegóły projektu oraz dostęp do wymiany wiadomości z odpowiedzialnym za ten punkt.

TRELLO (DARMOWY, ROZSZERZONE WERSJE SĄ PŁATNE)
Z Trello można korzystać zarówno na komputerze, jak i na smartfonie. Do wyboru są różne wersje oprogramowania, uzależnione są od ilości pracowników i zadań. Podstawowa opcja jest darmowa, jednak „Business Class” oraz „Enterprise” wymagają określonej kwoty za użytkowanie.

FIRMAO (PŁATNY)
Do dyspozycji mamy wiele możliwości, na przykład ustalenie czasu pracy, wymianę zadań, wystawianie faktur czy prowadzenie księgi przychodów i rozchodów. Tutaj także istnieją trzy wersję programu. Pierwsza – standardowa z miesięczną opłatą 30 złotych za jednego użytkownika. Druga – „full”, najpopularniejsza wśród wybierających, za 45 złotych na miesiąc za użytkownika, oraz trzecia – „full+” z kwotą 90 złotych za miesiąc od użytkownika.

 

program-do-zarzadzania-zadaniami-pracownikow

ABOUT THE AUTHOR