|  | 

Finanse

Zainwestuj w siebie – weź kredyt konsumencki!

img-responsive

Życie jest zbyt krótkie, żeby… no, na przykład pić zimną kawę. Albo ciepłe piwo. Albo szampana bez bąbelek. Cokolwiek tu wstawisz, jedno jest pewne – życie jest zbyt krótkie, by odmawiać sobie przyjemności.

 

Tym bardziej, jeśli na nie zasługujemy! Więcej: tym bardziej, gdy przyjemność jest potrzebą, czyli czymś, co należy zaspokoić. Kiedy potrzeby przewyższają dostępne środki, za które można je zaspokoić, niezbędny będzie kredyt konsumencki. Dzięki niemu możemy uzyskać nie tylko to, czego pragniemy i dzięki czemu lepiej funkcjonujemy, ale także spokój ducha. A to warunek sine qua non do każdej życiowej zmiany. Dlaczego więc nie potraktować tego rodzaju pożyczki jako dobrej inwestycji – a nie jest nią każdy kredyt. Konsumencki ma tę przewagę, że dodaje energii do życia i do działania.

 

Jak? Dajmy na to – o wiele pewniejsi siebie czujemy się na rozmowie o pracą, mając na sobie nowy garnitur czy otulającą nas nutkę dobrych perfum. Niektórzy powiedzą – zbytek, bujda! Ty powiedz -ze wszystkich kredytów, taki kredyt, konsumencki mianowicie, jest… tylko trochę mniej przyjemny niż dobry seks.

zainwestuj-w-siebie-wez-kredyt-konsumencki

ABOUT THE AUTHOR