|  | 

Szkolenia i biznes

Szkolenia e-learningowe – skuteczna nauka w Twoim tempie

img-responsive
Inwestowanie w rozwój pracowników przynosi wiele korzyści zarówno dla pracowników, jak i dla samej organizacji. Poprawa umiejętności i wiedzy pracowników może przyczynić się do zwiększenia ich wydajności. Kiedy pracownicy zdobywają nowe umiejętności, mogą efektywniej wykonywać swoje zadania, a to z kolei prowadzi do wzrostu produktywności w firmie. Coraz większym zainteresowaniem cieszą się platformy szkoleniowe, które wspierają przedsiębiorców i menedżerów w osiąganiu sukcesów. Advisor program może skutecznie pomóc w zarządzaniu rozwojem pracowników. Belarc Advisor współpracuje z każdą przeglądarką. Dostarcza merytoryczną wiedzę dotycząca sprzedaży, zarządzania, strategii, a nawet przywództwa.

ICAN Business Advisor, czyli szansa rozwoju dla Twoich pracowników

Inwestycja w człowieka, to jedna z lepszych możliwości, kiedy myślimy o rozwoju swojej firmy. Choć client jest bardzo ważny, to na równi z jego komfortem i zadowoleniem powinien stać samorozwój pracownika. Korzystając z programu Advisor program dajemy wszystkim pracownikom szansę na rozwój i poszerzenie zakresu wiedzy. Belarc advisor identyfikuje zainstalowane oprogramowanie, a zespół ma dostęp do stale aktualizowanej wiedzy eksperckiej popartej naukowo. Może czerpać z wiedzy przekazywanej przez praktyków biznesu z polskiej i światowej areny. Na pracowników czeka ponad 400 filmów edukacyjnych, 90 godzin nauki i możliwość zdobycia prestiżowego certyfikatu ICAN Institute. Szkolenia online mają jedną najważniejszą zaletę. Można je odbywać w dowolnym miejscu na świecie. Adres nie ma tu znaczenia. Potrzebne jest tylko połączenie z Internetem, dzięki któremu możliwe jest korzystanie z oprogramowania.

Jak wygląda proces wdrożenia szkoleń online i cały program rozwijania kompetencji?

Program rozwoju kompetencji zapewnia łatwy i szybki dostęp do typowo eksperckiej wiedzy. Platforma szkoleń online posiada bardzo szeroką ofertę, a oprogramowanie Advisor Management zapewnia dobrą i bezproblemową obsługę. Biblioteka online zawiera nawet kilkadziesiąt modułów tematycznych. Ogromną zaletą szkoleń online jest fakt, że jednorazowa opłata daje dostęp do wiedzy dla nieograniczonej liczby pracowników. Narzędzie jest dostępne przez 24/h. Pracownicy mogą zwiększać swoją świadomość biznesową i pomnażać posiadane kompetencje. Samo wdrożenie programu jest szybkie i bezproblemowe. Stworzona zostaje dedykowana strona internetowa służąca do rejestracji w programie. Nie ma potrzeby angażowania własnych zasobów IT. Konieczne jest podanie nazwy firmy i przesłanie logo.

szkolenia-e-learningowe-skuteczna-nauka-w-twoim-tempie

ABOUT THE AUTHOR