|  | 

Szkolenia i biznes

Aplikacje pomocne w prowadzeniu firmy

img-responsive

Najlepsze aplikacje do prowadzenia firmy mogą pomóc w bardziej efektywnym prowadzeniu firmy, startupie lub pracy pobocznej, oszczędzając czas i pieniądze. Oto najlepsze typy NerdWallet dotyczące księgowości, punktów sprzedaży, listy płac i fakturowania.

 

Punkty sprzedaży

Systemy punktów sprzedaży pozwalają dzwonić do klientów i przeprowadzać sprzedaż, a najlepsze z nich można dostosować do potrzeb Twojej firmy i branży. Na przykład restauracje potrzebują systemów punktów sprzedaży, które umożliwiają zarządzanie stolikami i koordynację. Tymczasem sklepy detaliczne wymagają solidnych funkcji zarządzania zapasami.

 

Square

Square jest łatwy w użyciu, a firma oferuje przejrzyste ceny i wsparcie na żywo. Jest również przyjazny dla urządzeń mobilnych i działa na iPhone’ach, iPadach i Androidach. Dla małych firm, które nie potrzebują zaawansowanych funkcji, dostępny jest również plan bezpłatny.

 

Toast

Specyficzny dla restauracji projekt Toast nadaje priorytet funkcjom, które sprawiają, że zaplecze i front domu działają płynnie. Możesz łatwo zarządzać menu i tabelami, uzyskiwać przydatne raporty i analizy oraz akceptować zamówienia z wielu platform.

 

Lightspeed

System zarządzania zapasami Lightspeed wyróżnia go na tle konkurencji. To sprawia, że ​​jest to idealny wybór dla dużych firm, które śledzą dużo zapasów w wielu lokalizacjach, z różnymi zasadami rabatów lub klasami podatkowymi.

 

Shopify

Shopify umożliwia niemal natychmiastową konfigurację i prowadzenie sklepu internetowego oraz posiada przydatne funkcje, takie jak automatyczne wiadomości e-mail wysyłane do kupujących, którzy porzucają swoje wirtualne koszyki. Oferuje również oprogramowanie i sprzęt do przyjmowania płatności w sklepie — w tym możliwość wypożyczenia sprzętu zamiast kupowania go.

 

Vend

Vend to aplikacja przeznaczona do sprzedaży detalicznej, która umożliwia ustalanie celów sprzedażowych dla zespołu, łatwe zarządzanie zapasami i prognozowanie trendów zakupowych. Nie jest dostarczany w pakiecie ze sprzętem i usługami przetwarzania płatności, więc możesz wybrać swoje ulubione spośród wielu kompatybilnych opcji.

 

Zoho Invoice

Zoho Invoice zawiera wiele funkcji w bezpłatnej opcji, w tym szacunki, śledzenie czasu i wydatków, fakturowanie, akceptację płatności i portal, w którym klienci mogą przeglądać wszystko na swoim koncie u Ciebie. To łatwy wybór, jeśli używasz innego oprogramowania Zoho, takiego jak Zoho Books, ale nawet jeśli nie, jest to silny rywal.

 

aplikacje-pomocne-w-prowadzeniu-firmy

ABOUT THE AUTHOR