|  | 

Szkolenia i biznes

Chcesz założyć firmę? Profesjonalne biuro rachunkowe pomoże ci w tym!

img-responsive

Prowadzenie własnej działalności gospodarczej to marzenie wielu osób. Niezależność finansowa, samodzielność w podejmowaniu decyzji, możliwość wyboru kierunku, w którym firma będzie się rozwijać oraz odpowiedzialność za swoje działania. To najczęstsze wymieniane powody, dla których tak wiele osób decyduje się założyć własny biznes. Jeśli i ty zaliczasz się do tej grupy, warto już od samego początku działać rozważnie i w sposób przemyślany. Tym, czego najbardziej obawiają się w prowadzeniu firmy przedsiębiorcy, jest polski system podatkowy. Niestety nie należy on ani do przejrzystych, ani do prostych, ani do przyjaznych przedsiębiorcom. Jak zatem zacząć, aby nie popełnić błędu na samym starcie? Odpowiedzi udzieli biuro rachunkowe Warszawa.

Profesjonalne usługi księgowe pomogą zoptymalizować podatki

Optymalizacja podatkowa to termin, który w ostatnich lata bardzo zyskuje na popularności. Co on dokładnie oznacza? Na czym polega optymalizacja podatków? Jest to takie ujęcie kosztów i wybór takiej formy opodatkowania, która z punktu widzenia przedsiębiorcy będzie najlepsza dla jego firmy. Doświadczone biuro rachunkowe może doradzić wybór takiej formy prowadzenia firmy, która pozwoli ująć w koszty najwięcej wydatków, zapewniając możliwość ich odliczenia, uzyskania zwrotów lub dofinansowania na rozwój, oczywiście przez cały czas działając w ramach obowiązującego prawa. Statystyki dowodzą, że blisko połowa firm, które są zamykane lub upadają w ciągu 1 roku działalności, nie korzystało z usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych przez obsługę księgową. Tym samym narażone były na liczne błędy w rozliczeniach podatkowych, ujmowanie wydatków w koszty, a także płaceniu niewspółmiernie wysokiego podatku w stosunku do przychodów, który można było wieloma metodami obniżyć. Jeśli nie chcesz, aby i twoja firma popełniła takie błędy, skorzystaj z usług naszego biura rachunkowego.

Jakie usługi zapewnia biuro rachunkowe Warszawa?

Mamy wieloletnie doświadczenie w kompleksowej obsłudze podatkowej osób prowadzących działalność gospodarczą. Rozliczamy również spółki prawa handlowego w zakresie rachunkowości i księgowości. Naszym klientom pomagamy już na samym początku zakładania firmy, oferując stworzenie efektywnego planu działania, koniecznego np. by uzyskać finansowanie ze strony banków, inwestorów lub z funduszy rozwoju. Na dalszym etapie prowadzenia firmy przygotowujemy deklaracje podatkowe, sprawozdania finansowe oraz oferujemy wiele innych usług księgowych.

chcesz-zalozyc-firme-profesjonalne-biuro-rachunkowe-pomoze-ci-w-tym

ABOUT THE AUTHOR